Skip links

Uzmanlarımız cevaplıyor

Sizlerden gelen, merak ettiğiniz soruların cevaplıyor, aklınızda hiç bir açık konu kalmasın istiyoruz.

Birleşik Krallık’ta başlayıp Avrupa’ya yayılan Avrupa Birliği Ülkeleri’nde PSD2 (Ödeme Hizmetleri Kanunu) kurallarıyla zorunluluk haline gelen düzenlemelere verilen addır. Açık Bankacılık ile birlikte veri sahipliğinin müşterinin kendisinde olması ve kendi verisine istinaden istediği kuruluştan hizmet alabilmesi hedeflenmektedir. Açık Bankacılık ile birlikte; müşteriler açısından da bankalarla yaşanan sorunların giderilmesi, veri erişimi ile müşteriye fayda sağlayacak ürünlerin çıkartılması, kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi sunulması da mümkün olacak. Türkiye’de 6493 sayılı Kanun (Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun) ile TCMB yetkisinde Açık Bankacılık düzenlemeleri yapılacaktır.

Tüm bankalarınızı dinleyerek banka hareketlerinizi ve bakiyelerinizi bir araya getirerek tek bir ekranda, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan gösterebilen finansal uygulamadır. Hesaplarınızdan herhangi birinde hareket olduğunu tespit eder, tüm hareketleri anlık olarak alır ve dilediğiniz sisteme otomatik işlemeyi sağlar.Hesap hareketinin hangi iş ortağınızla yapıldığını anlar. Hesap hareketinin tespiti sonrasında yapılabilecekler tamamen isteğinize bağlı olarak çeşitlenebilir. İster otomatik olarak muhasebeleştirir, ister iş ortağınızın bakiyesini arttırabilir, isterseniz de bekleyen bir siparişle eşleştirip stok hareketini başlatabilirsiniz. Yapılan tüm işlemlerde gecikmeyi ve hata payını ortadan kaldırır.

FinMaks Bankalarım anlık veri verebilen tüm bankalar ile entegredir. Akbank, Albaraka, Aktifbank, Alternatif Bank, Burgan Bank, Deniz Bank, Enpara, Fibabanka, Garanti Bankası, Halk Bank, HSBC, ICBC, ING, Kuveyt Türk Bankası, QNB Finans Bank, ŞekerBank, Türkiye Iş Bankası, TürkEkonomi Bankası (TEB), Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası

Tüm şirketlerinize ait tüm hesaplardaki tüm hareketleri; EFT, havale, masraf, hesap işletim ücreti, çek ve senet vs. hareketlerini gösterebilir. Hareketlerin hangi kanaldan (ATM, İnternet Şubesi, Şube) yapıldığını anlar ve iş ortaklarınızla eşleştirir.

FinMaks ile verileriniz güvendedir. Uluslararası kabul gören 256 bit SSL şifreleme sertifikalarıyla verileriniz korunur. Internet şubenize bağlanmaz, bankalarınızdaki hesap ve hareketlerinin her satırını size getirir ve istediğiniz yere entegrasyonlarla iletebilir.

FinMaks Bankalarım, banka hareketlerinizi ve banka bakiyelerinizi ticari programlarınıza anlık olarak iletebilmekte ya da programlarınıza uygun çıktı üretebilmektedir. Türkiye’de kullanılan tüm ERP ticari programlarla uyumlu olarak çalışabilmektedir. Logo, Netsis, Mikro, Minerva,SAP Hana, SAP B1, Volant, Netsim, Microsot Dynamics ve diğerleri Finmaks’ın ilettiği anlık verilerle; otomatik sipariş onaylayabilir, otomatik bakiye yükleyebilir, otomatik limit arttırabilirsiniz.

Uygulamada istediğiniz kadar kullanıcıyı kendiniz kolaylıkla tanımlayabilir ve her kullanıcının yetkisini banka, hesaplar ve iş ortakları bazında yönetebilirsiniz.

DEMO butonuna tıkladığınızda gelen ekrandaki formu doldurun. Müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecek ve istemeniz halinde size demo sunum yapacaklardır. Demo sunum sonunda sistemi kullanmak istemeniz durumunda teklifimizi ileteceğiz. Uygun bulmanız halinde saatler içinde uygulamayı kullanmaya hazır hale gelebileceksiniz.

Cep telefonu, tablet ve bilgisayarınız üzerinden FinMaks ile tüm banka hesaplarınızı ve hareketlerinizi kullanabilirsiniz.

Evet, hangi para biriminde olursa olsun, tüm hesaplarınızı yöneteblirsiniz.