Skip links

FinMaks Ortak Havale/EFT

FinMaks ile bir yenilik daha.

Banka hesaplarınızdan para transferi göndermek ve hesaplarınıza para transferi almak çok kolay. Tek bir işlemde birden fazla banka hesabınızdan ödeme gönderebilir, müşterilerinizin hesaplarından güvenli ve hızlı tahsilat yapabilirsiniz.

Anında Havale ve EFT

Şirketler için para transferinin en kolay yolu.

Tek ekran ile tüm bankalarınızdaki hesaplarınızdan para transferi işlemleriniz, e-faturalarınız, cari borç ve alacaklarınız, ödeme planlamalarınız, müşteri ve tedarikçileriniz bir arada.

Tam Entegre

Kullanıcı Dostu

Hızlı ve güvenli

Transfer için tüm gerekli özellikler tek ekranda

Tek ekranda havale ve EFT

Tek bir ekranda, tek bir işlemde ister kurum içi hesaplarınız arasında çoklu transfer yapın, isterseniz birden fazla tedarikçi ödemelerinizi gönderin, isterseniz müşterilerinizin hesaplarından tahsilat yapın, e-faturalarınızı kontrol edin, cari kayıtlarınızı listeleyin. FinMaks sizin için muhasebe işlemleriniz otomatik tamamlar.

Evraksız, hızlı ve güvenli

Transfer işlemlerini anlık takip edebilir, istediğiniz sayıda onay aşamasından geçirebilir, her ödeme ve tahsilat işlemlerinin detaylarını kayıt altına alabilirsiniz.

Eşzamanlı Banka Entegrasyon

Hesaplarınızın tahsilat ve ödeme anında ve işlem gerçekleştikten sonra oluşacak bakiyelerini gösterir, yetersiz bakiyeler için uyarır, işlem anında transferi tamamlar.

ERP ve Muhasebe Entegrasyonu

Para transferi gönderme ve alma sırasında, e-faturalarınızı kontrol eder, açık cari kayıtlarınızı görüntüler, istediğiniz faturalarınızı otomatik kapatır, tahsilat ve ödemelerinizi hatasız tamamlar.

Müşteri ve Tedarikçi Arşivi

Tüm müşteri ve tedarikçilerinizi isim, unvan, VKN ve IBAN bilgileri ile tanır, işlem esnasında sizin için bilgileri hazırlar, gerekil alanları otomatik tamamlar. İsterseniz işlem sonrasında bilgilendirir.

Şirketler için ileri teknoloji

Şirketler için en iyisini geliştiriyoruz.

Bankaların internet bankacılığından transfer işlemi yaparken, alıcıyı bulmaya, IBAN ı kopyalamaya, tutarı ve cari hareketlerini kontrol etmeye son. Tek bir işlem anında birden fazla bankadaki hesabınızdan, birden fazla alıcıya isimleri ile carisini görüntüleyebilir, e-faturaları kapatarak transfer yapabilir, müşterilerinizin hesaplarından carileriniz ile tutarlı tahsilat yapabilirsiniz.