Skip links

Finans 360°

Finansal durumunu 360° yönetmek isteyen işletmeler tarafından tercih ediliyor.

Tahsilat ve ödemelerinizi işler, raporlar, gelecek tahminleri, hatırlatmalar, öneriler üretir. 
Finans yönetiminin karar almasını kolaylaştırır.
Şirketinizin geçmiş ve gelecek finansal tüm işlemlerini bilir, tahminleme yapar.
Özellikler

Finans hiçbir zaman bu kadar iyi olmadı

Nakit Akış Raporu

Modern grafik ve yüzlerce algoritma ile gerçek nakit yönetimi elinizin altında.

Gelecek Tahminleme

Gelecek dönem için tam isabetli varlık ve borç tahminleri ile kusursuz finansal karar.

Senaryo Üretme

İyi, orta ve kötü senaryolar ile geçmiş bilgiler ile gelecek için tam isabetli finansal öngörüler.

Neden Finmaks 360°

Kaliteli bilgi

Kaliteli finans yönetimi

Finansa dair herşeyin anlık tek yerden görüntülenebileceği, verilerin işlenebileceği, raporların üretilebileceği, gelecek tahminlerinin görülebileceği, hatırlatmalar, öneriler içeren yapay destek tabanlı yeni bir finansal raporlama ürünüdür. Karar alma süreçlerini kolaylaştırır ve finansal durumunu 360 derece analiz eder.

Nasıl Çalışır...

En iyisi şimdi Türkiye'de

Tüm finansal detayları tek yerden yönetilebileceği, verilerin işlenebileceği, raporların üretilebileceği, gelecek tahminlerinin görülebileceği, hatırlatmalar, öneriler içeren yapay destek tabanlı yeni bir finansal raporlama ürünüdür. Finans 360°; karar alma süreçlerini kolaylaştırır ve finansal durumunu hem yatay hem dikey analiz eder

Gelir/Gider Takibi

Kasa işlemlerinizi, çek ve senetlerinizi manuel ya da excel ile yükleyebilirsiniz. Ayrıca finans kurumlarındaki hesaplarınızın bakiyelerini, carilerinizden gelecek tahsilatlarınızı ve yapacağınız ödemeleri ekleyebilirsiniz.

Senaryo Oluşturma

Satışlar, masraflar, giderleri, enflasyon, kredi faiz oranlarındaki artış/azalışına ait senaryolar girerek nakit durumunuzu senaryolaştırabilirsiniz.

Nakit Yönetimi

ERP ve Finmaks modüllerinden beslenerek, gelir/gider akış grafikleri ve tabloları oluşturur. Güncel, geçmiş nakit akışını inceleyebildiğiniz gibi gelecekdeki varlık ve borç durumunuzu gösterir.

Uyarı ve Alarmlar

Müşterilerden alacaklarınızı, satıcı ve tedarikçilere borçlarınızı takip edebilirsiniz. Tahsilatlarınızın öncesinde veya gecikmesi durumunda otomatik bilgilendirmeler gönderebilir.