Skip links

Açık Bankacılığın Lideri

FinMaks

4 yıl önce başladığımız yolculuğumuzu keşfedin.

FinMaks kimdir?

FinMaks, 2018 yılında, tüm sektörlerdeki çeşitli büyüklüklerdeki şirketlere, kolay ve güvenli açık bankacılık teknolojileri platformu sunmak amacı ile Alper Uncuoğlu tarafından kuruldu. Uzun yıllar yurtiçi ve yurtdışı saygın şirketlerde, önemli görevlerde bulunan ekip, tecrübelerini FinMaks ile Türkiye pazarına taşıdılar ve tamamen şirketlerin ihtiyaçlarına adapte olmuş yenilikçi bir platform oluşturdular.
2012 yılından 2016 yılına kadar, yurtdışında Open Banking (Açık Bankacılık) gelişim süreci içerisindeki yoğun mesailerimizde edindiğimiz tecrübeleri, Türkiye’ ye getirmek, iyi insanlarla çalışmak, daha iyisini yapmak, daha iyisini üretmek için kurduğumuz hayaller, Ağustos 2018 tarihinde FinMaks ın başlangıcı oldu.

Türkiye’nin Açık Bankacılık Teknolojisinde

FinMaks imzası var!

Türkiye’nin açık bankacılık sistemi FinMaks, 16000’den fazla şirketin bankacılık işlemleri için tek bir platform sağlıyor, günlük 50.000.000’den fazla banka hareketini muhasebeleştiriyor, çok daha hızlı, güvenli bir bankacılık deneyimi yaşamanız için çalışıyor.

Açık Bankacılık Varsa

FinMaks oradadır.

Binlerce müşterimizin kullandığı açık bankacılık uygulamasında FinMaks markasını görürsünüz. Tüm banka ve hesaplarını ve hareketlerini, vadeli, vadesiz, kredi ve POS hesaplarını, hızlı, güvenli FinMaks altyapısı ile tek bir uygulamada yönetebilirsiniz.

FinMaks Bankalarım